מירב שפירא

גשר בין העולמות

שנה חדשה

מירב שפירא

ראש השנה זמן נהדר להודות ולהוקיר את היש והקיים ולהסכים להתחדש

בחודשים האלה אנחנו משפחה בתנועה ובהשתנות ליאורי הגדולה עברה-חזרה לירושלים עם עידני, שם מרגיש לה בית, שקדי התחתנה עם עומריקי והראלי התחיל שנת שירות ועבר לחיפה.
כל אלו מזמינים גם אותנו משה ואני להשתנות, להסכים לחדש את הזוגיות בנינו על בסיסים שאינם קשורים לילדים. 35 שנה ביחד ופתאום הזמנה להשתנות ולחדש😊
מרחבי הטיפול והיצירה שלי השנה העמיקו והתרחבו. משאלת הלב שלי להביא ריפוי, התחדשות ותנועה מתוך שמחה, קורמת עור וגידים… נשים יקרות ואהובות (בינתיים אלו רק נשים) מגיעות אלי ומסכימות לצאת למסע משותף, לגעת בעדינות במעמקי הנפש, לפגוש את מה שמבקש לבוא, לעבור דרך קשת הרגשות וגם דרך הכאב ולחוות ביציאה אופציות אחרות לחיות את החיים, הרגיש וגם להיות ולעשות..

למדתי בעוד רמה את החשיבות של לשהות עם הכאב של האחר, כדי לאפשר לו לנשום שם ואז לאפשר גם תנועה. ותודה על כך לתנועת מש"ה שבמסגרת ההתנדבות שם, אני יכולה לראות שוב, פעם אחר פעם איך זה עובד.

הקמתי את 'אלומת איילון' שמנגישה לבני משפחה של מתמודדים את הידע שלא היה לי לפני 3.5 שנים. למי ניתן לפנות כדי לקבל עזרה? מה אומרים אנשי מקצוע? איך הם מרגישים, מהעובר עליהם? ואני תקווה גדולה שזה יעזור למי שצריך.

אני מודה על הלימודים שלי מרכז לוהאריה – בית לתהליכי התפתחות, על הזכות להתפתחות תודעתית כל כך מזוקקת, שמזמינה אותי לנוע על כל הרצף, מהתודעה הגבוהה המופשטת ועד לבחירות היום יומיות הפשוטות לכאורה.

סקרנית מה יבוא לפתחי השנה?
מי אבחר להיות? מה אבחר ליצור?
שתהיה לכולנו שנה של התחדשות, יצירה, שמחה ואהבה.

שתפו:

מירב שפירא

חייה בין עולמות ובין תחומים ומגשרת אותם בתוכי וממני אל כל מי שבוחר.
 מסע חיי המגוון הפגיש אותי עם שכול ואובדנות וגרם לי לבחור בחיים ולרצות להביא ריפוי, תקווה נחמה ושמחה. משאלת הלב שלי שנשנה תפיסות עולם לגבי חיים, מוות ואובדנות.

התוכן באתר זה אינו מהווה חוות דעת מקצועית, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם איש/אשת מקצוע – מומחה.ית בתחום הדרוש, אשר לומד.ת ומכיר.ה את הנסיבות האישיות הספציפיות. מומלץ תמיד להתייעץ עם איש/אשת טיפול מומחה.ית ומוסמך.ת.

עוד באתר

Screen Shot 2022-09-29 at 15.26.52

איך מכילים רגשית את האובדנות?

מה קורה כשמבינים שמשהו ממש לא טוב קורה לאדם שאתה אוהב, לילד שלך. שיש לו מחשבות אובדניות, שהוא פוגע בעצמו. התגובה הרגשית שעולה היא צבר