מירב שפירא

גשר בין העולמות

יומן המסע הויזואלי

התפתחות וריפוי באמצעות סדנאות יצירה

אם את מרגישה שנדרש לך משהו חדש בחיים, מרגישה שמשהו צריך להשתנות, מבקש להתחדש… את לא יודעת מה ואיך, אבל זה מדגדג בבטן, במחשבות…

אז את מוזמנת להצטרף למסע שבו תזכרי ביכולת שלך לחלום, כמו פעם כשהיינו קטנות, להתחבר למעיין היצירה הקיים בתוכך, בקלות בשמחה ובהנאה.

בקורס זה נלמד לעבוד בכלי היומן הויזואלי בשיטת 'דפי נפש', נשתמש בטכניקות של מיקס מדיה במגוון רחב של חומרים: צבעי מים, גואש, אקריליק, דפי מים, מפיות, מגזינים (או ג׳ורנאלים), דימויים, טקסטים, נשזור (או נרכיב) ונתפור את היומן בעצמנו.

קורס יומן המסע הויזואלי

יוצרת
חלומות

"אינך צריכה אישור מאף אחד בכדי לחיות חיי יצירה"

(אליזבת' גילברט)

הקורס כולל 6 מפגשים:

כל מפגש הוא תהליך כשלעצמו, ו-6 המפגשים הם תהליך שלם.
ייתכנו שינויים בתכני המפגשים.

הקורס הקרוב

לשיחת היכרות והרשמה

אני מזמינה אותך לשיחת היכרות אישית לפני שתרשמי לקורס ונצא לדרך. אם תאריך הקורס הקרוב לא מסתדר לך – אני אשמח לשוחח איתך ולהזמין אותך לקורס הבא.

נגן וידאו

יומן המסע הויזואלי ואני

עבורי היומן אפשר תהליך של ריפוי מכאב עמוק, אחרי אובדן בני. במקום שנגמרו המילים, החלה העבודה עם החומרים. אחרי שנה של שיחות עם בני לאחר מותו שיצאו לספר 'גשר בין העולמות' התחילה היצירה ביומן הויזואלי, מה שאפשר ומאפשר לי להניח את "דפי הנפש' שלי הרבים מספור בעדינות, בחמלה, באהבה, בסקרנות, בתשוקה. העבודה ביומן מאפשרת טרנספורמציה, החלמה, חיבור מחודש לתשוקת החיים ולחדוות היצירה. התהליך האישי לי הביא אותי ללמוד לעומק את השיטה והיום אני מלוות דרך מוסמכת בשיטת 'דפי נפש'.

הם משתפים

נעים מאוד, אני מירב שפירא, נשואה, אמא לארבעה. אני חייה בין עולמות הרוחני, העסקי, המשפחתי והיצירתי ומגשרת אותם בתוכי וממני אל כל מי שבוחר.

מסע חיי המגוון הפגיש אותי עם פנים רבות בתוכי ואיכויות שונות שמאפיינות אותי, סקרנות, יכולת העמקה וחקר, יכולת הכלה, רצון עז להתפתח ולחיות חיים בעלי משמעות, ורצון עז להביא ריפוי לאחרים, כל אלה תורגמו לעולמות עשירים אותם אני חיה.

אני מזמינה אתכם להצטרף אלי למסע.

הקורס הקרוב

לשיחת היכרות והרשמה

אני מזמינה אותך לשיחת היכרות אישית לפני שתרשמי לקורס ונצא לדרך
אם תאריך הקורס הקרוב לא מסתדר לך – אני אשמח לשוחח איתך ולהזמין אותך לקורס הבא