מירב שפירא

גשר בין העולמות

יומן המסע הויזואלי

התפתחות וריפוי באמצעות סדנאות יצירה

בקורס זה נעמיק לתוך עצמנו, לכוחות ולקולות הטמונים בתוכנו, נעמיק לתוך טכניקות היצירה. ננוע פנימה והחוצה , פנימה והחוצה בהקשה למקצב הפנימי שלנו ולמזג האויר. קורס זה בנוי מ 5 סדרות בנושאים שונים, כל סדרה תשאב ממקורות השראה שונים ומגוונים. נושאי הסדרה יותאמו באופן דינאמי לקבוצה, לצרכים שלה ולמציאות סביבנו. לכל נושא ולכל סדרה יותאמו טכניקות יצירה מגוונות ומהנות מעולם המיקס מדיה, והיצירה תבוצע בתוך יומן המסע הויזואלי.


ניתן להצטרף לכל 5 הסדרות או לכל סדרה חודשית כשלעצמה.

קורס יומן המסע הויזואלי

נובעת
מתוכי

סדרת החורף

"אינך צריכה אישור מאף אחד בכדי לחיות חיי יצירה"

(אליזבת' גילברט)

סדרות מתוכננות, לפי חודשים. כל סדרה 3 מפגשים


1. סדרת חודש פברואר – פברולאג'
ניצור בהשראת האירוע הבינלאומי של הפברולאג', כל יום יצירה בהשראת מילה. נעמיק בעבודת קולאג' ונכיר אומני קולאג' בינלאומיים.

2. סדרת חודש מרץ – מחזקת קשרים חיים
נבחן את מארגי הקשרים בחיינו, אלו הגלויים ואלו הסמויים משפחה, החברים, העבודה, הטבע נתבונן עליהם וניצור אותם כפי שאנחנו רוצות בתוך היומן.

3. סדרת אפריל – ליבלוב ופריחה
נתחבר לאביב, נתבונן בצבעים, בריחות, בקולות ובתחושות שהוא מעלה בנו, ננסה להבין מה הוא בא לאפשר לנו ולתהליכי היצירה וההתפתחות שלנו. וניקח ממנו השראה ליצירה ביומן.
בחודש זה יתקיימו 2 מפגשים בלבד

4. סדרת מאי – הרנו של ג'סי
ניצור בהשראת אמנים, נכיר אותם את תשוקת היצירה שלהם את האופן בו הם פועלים ונקבל מהם השראה ליצירה שלנו.

5. סדרת חודש יוני – הכניסני תחת כנפך
ניצור ביומן באופן ויזאולי, בהשראת שירים ומשוררים שמילותיהם נוגעות בנו ומעירות בנו אותנו.

כל סדרה תארך 3 שיעורים. הסדרות והשיעורים מתוכננים אבל בגמישות, הרצון הוא להתאים את התכנים לקבוצה שתתהווה ולרצון של המשתתפות. למעשה יש כאן הזמנה לשותפות פעילה בהבאת תכני השיעורים.

הקורס מיועד לנשים שרוצות לעבור תהליכי התפתחות בשמחה ובחדוות גילוי ובא להן לצאת למסע משותף ביומן הויזאולי.

פרטים נוספים

– פברואר – יוני 24
– כל חודש סדרה של 3 מפגשים
– ימי שישי
– 10-13:30 בר"ג

תשלום
למצטרפות לכל הסדרה : 750 ש"ח בחודש X 5 חודשים
למצטרפות לסדרה בודדת: 800 ₪

לשיחת היכרות והרשמה

אני מזמינה אותך לשיחת היכרות אישית לפני שתרשמי לקורס ונצא לדרך. אם תאריך הקורס הקרוב לא מסתדר לך – אני אשמח לשוחח איתך ולהזמין אותך לקורס הבא.

נגן וידאו

יומן המסע הויזואלי ואני

עבורי היומן אפשר תהליך של ריפוי מכאב עמוק, אחרי אובדן בני. במקום שנגמרו המילים, החלה העבודה עם החומרים. אחרי שנה של שיחות עם בני לאחר מותו שיצאו לספר 'גשר בין העולמות' התחילה היצירה ביומן הויזואלי, מה שאפשר ומאפשר לי להניח את "דפי הנפש' שלי הרבים מספור בעדינות, בחמלה, באהבה, בסקרנות, בתשוקה. העבודה ביומן מאפשרת טרנספורמציה, החלמה, חיבור מחודש לתשוקת החיים ולחדוות היצירה. התהליך האישי לי הביא אותי ללמוד לעומק את השיטה והיום אני מלוות דרך מוסמכת בשיטת 'דפי נפש'.

הם משתפים

נעים מאוד, אני מירב שפירא, נשואה, אמא לארבעה. אני חייה בין עולמות הרוחני, העסקי, המשפחתי והיצירתי ומגשרת אותם בתוכי וממני אל כל מי שבוחר.

מסע חיי המגוון הפגיש אותי עם פנים רבות בתוכי ואיכויות שונות שמאפיינות אותי, סקרנות, יכולת העמקה וחקר, יכולת הכלה, רצון עז להתפתח ולחיות חיים בעלי משמעות, ורצון עז להביא ריפוי לאחרים, כל אלה תורגמו לעולמות עשירים אותם אני חיה.

אני מזמינה אתכם להצטרף אלי למסע.