מירב שפירא

גשר בין העולמות

אם אבדת אדם יקר ואהוב ונשארת עם כאב גדול ובלתי נסבל ושאלות בלתי פתורות, מה בעצם קרה פה, למה זה קרה (לי)? איפה הוא עכשיו? הוא סובל או שטוב לו במקום שהוא נמצא?

ואם גם את כמוני נשארת עם רצון עז להמשיך את הקשר והשיח והאהבה… אני מזמינה אותך לקרוא את הספר גשר בין העולמות, שיתן לך תשובות ויעניק לך נחמה.

ספר השיחות גשר בין העולמות פורש באופן חשוף את השיחות שקיימתי עם בני איילון מדי יום, בשנה הראשונה לאחר מותו מהתאבדות. הספר מיועד לכל מי שאיבד אדם יקר, במוות פתאומי ובלתי צפוי כמו התאבדות / תאונה / מלחמה או במוות ממחלה והוא רוצה להמשיך לקיים את הקשר עם האדם או לקבל תשובות על שאלות שנשארו פתוחות.

בספר תוכלי למצוא את התשובות לכל השאלות ששאלתי את בני, תוכלי לחוות את תהליך העיבוד והעיכול של הפרידה שלי מהיקר לי ולההבין את האופן שבו אני משמרת את הקשר בנינו. דרך הקריאה תוכלי לקבל כלים לעבד ולעכל את תהליכי הפרידה שלך, להבין איך לשמר את הקשר ובעיקר תוכלי להרגיש "כי דבר אינו מסתיים, הוא רק משנה צורה" (לוהאריה)

גשר בין העולמות

ספרה של מירב שפירא

גשר בין העולמות

ספרה של מירב שפירא

ספר השיחות גשר בין העולמות פורס באופן חשוף את השיחות שקיימתי עם בני איילון מדי יום, בשנה הראשונה לאחר מותו מהתאבדות. הספר מיועד לכל מי שאיבד אדם יקר, במוות פתאומי ובלתי צפוי כמו התאבדות/ תאונה/מלחמה או במוות ממחלה והוא רוצה בין להמשיך לקיים את הקשר עם האדם או לקבל תשובות על שאלות שנשארו פתוחות.

בספר תוכלי למצוא את התשובות לכל השאלות ששאלתי את בני, תוכלי לחוות את תהליך העיבוד והעיכול של הפרידה שלי מהיקר לי ולההבין את האופן שבו אני משמרת את הקשר בנינו. דרך הקריאה תוכלי לקבל כלים לעבד ולעכל את תהליכי הפרידה שלך, להבין איך לשמר את הקשר ובעיקר תוכלי להרגיש "כי דבר אינו מסתיים, הוא רק משנה צורה" (לוהאריה)

אימא, צר לי שכואב לך, שכואב לכם. אבל אני מחכה שנלמד לתקשר מכאן באופן שבו תרגישי את הנוכחות שלי ותאמיני בה, ואז תקבלי דברים חדשים בקשר איתי. ככל שנפַתח את התקשורת תראי שבאמת עולם ומלואו יש לנו ביחד

מתוך שיחה עם איילון בספר ״גשר בין העולמות״

השיחות בספר נעות דרך חמישה שערים המתארים את תהליך ההתפתחות של המסע בין הבן לאימו. העבודות נוצרו ביומן הויזואלי על ידי מירב שפירא לאורך התקופה

הגשר בין העולמות נבנה באהבה, ברצון לשמר את הקשר, באמון והתמסרות ובסבלנות.
הוא פרוש כעת בפני כל מי שיבחר לפסוע עליו.

הגשר בין העולמות נבנה באהבה, ברצון לשמר את הקשר, באמון והתמסרות ובסבלנות.
הוא פרוש כעת בפני כל מי שיבחר לפסוע עליו.

מירב שפירא,  נשואה למשה ואימא לארבעה ילדים. עד מרץ 2024 היתה מנכ"לית שותפה בחברת המחקר והייעוץ CI מידע שיווקי.

בעלת B.A במדע המדינה ו־MBA במנהל עסקים, למדה ועודנה לומדת לימודים רוחניים, מתוכם עשור ב"אוניברסיטה הקוסמית", הוכשרה כמטפלת בשיטת לוהאר־טיקה – לאישוש ולריפוי המערכת האנרגטית והשבתה לתדר המקור, וכן מלוות דרך ומנחת סדנאות בשיטת "דפי נפש" של יומן המסע הוויזואלי (התמונות בספר זה הן עבודות פרי יצירתה).

מירב פעילה למניעת אובדנות כמתנדבת בעמותת "בשביל החיים", מרצה על סיפורה האישי במטרה לקדם שיח חשוף בנושא אובדנות ומתנדבת בתנועת מש"ה, במסגרתה הוכשרה כמוש"ה – תומכת חיים, המלווה הקמה והחזקה של מעגלי תמיכה לאנשים בסיכון אובדני. מקימת ״אלומת איילון״ שנועדה לתת כלים וידע להתמודדות עם אובדנות. 

"גשר בין העולמות" הוא ספרה הראשון. אישי, חושפני, נשי ואימהי, אך בה בעת אוניברסלי וחוצה עולמות.

איילון שפירא ז"ל (יליד 1993) הוא שותפה של אימו מירב במשא ובמסע הספר "גשר בין עולמות". לצד כישרונותיו במקצועות המדויקים, ליבו תמיד יצא אל מגמות האומנויות והרוח. חייו הצעירים היו מלאים בידע מוזיקלי רחב, בנגינה, בספרות עולם, בתיאטרון ובקולנוע.

בתום לימודיו התנדב לשנת שירות, בסיומה גויס ליחידת המודיעין 8200 ובה הצטיין. במהלך שירותו קיבל איילון את "אות הנשיא" למצילי חיים בזכות תרומת מח עצם. לאחר שחרורו התגייס לשירות במוסד למודיעין ולתפקידים מיוחדים וראה בכך משימה ערכית משמעותית.

בתאריך 26.03.2020, תקופת הקורונה, במהלך שירותו במוסד, מת איילון מהתאבדות.

העובדה שאיילון מת כלל אינה אומרת שהוא אינו חי. הספר "גשר בין העולמות" מביא את שיחותיו לאחר מותו עם מירב אימו.

תמיד אהבתי לאהוב, אני מונע מאהבה. יש בי כל כך הרבה אהבה. יש בי משהו שמת לבקש שתמשיכו לשיר עליי. זאת פנטזיה. פנטזיה אמיתית שלי. שאני אעזור ליצור משהו מאוד יפה בעתיד של מישהו, שאני אהיה השראה. שגם יווצר משהו עם משמעות״.

גשר בין העולמות / מירב שפירא

בואי נדבר

אני מזמינה אותך, לפנות אלי בכל אחד מהתחומים הרלבנטיים עבורך:
מפגשי טיפול בשיטת LTT , סדנאות יצירה ביומן הויזאולי, שיח על הספר ׳גשר בין העולמות׳, הרצאות או כל נושא רלוונטי אחר.